Blog

W tym miejscu publikujemy przydatne informacje dotyczące procesu zakupu nieruchomości. Jako doświadczony deweloper praganiemy podzielić się wiedzą i doświadczeniem o rynku pierwotnym lokali mieszkalnych.

Dzień Otwarty

W sobotę 18 maja zapraszamy do odwiedzenia naszej inwestycji!

Będzie to wspaniała okazja, by obejrzeć ostatnie dostępne w sprzedaży mieszkania, a także zapoznać się z architekturą tego wyjątkowego miejsca.

Nasi doradcy będą do dyspozycji Gości w godzinach od 10:00 do 15:00.

Aby zapewnić komfort wszystkim zwiedzającym prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty:

+48 570 70 70 39

KONTAKT

 

Jak wykończyć mieszkanie od dewelopera? Koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Planujesz kupić nowe mieszkanie i zastanawiasz się, ile pracy trzeba będzie przy nim wykonać jeszcze przed przeprowadzką? Z tego artykułu dowiesz się, jak wykończyć mieszkanie od dewelopera. Podpowiadamy co będzie do zrobienia i jak najlepiej zaplanować kolejne prace, aby wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. 

Szukasz mieszkania?

Zalety mieszkania w centrum miasta

Jakie są zalety mieszkania w centrum miasta i co sprawia, że lokale położone w centrach miast niezmiennie cieszą się wielką popularnością? Niniejszy artykuł kierujemy do wszystkich, którzy planują zakup nieruchomości i zastanawiają się nad wyborem lokalizacji. 

Szukasz mieszkania?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania? Na co uważać?

Zmiana miejsca pracy, chęć zainwestowania środków, założenie rodziny - są to najczęstsze powody, dla których decydujemy się na zakup nowego lokalu. Każdy z nich wyznacza inne cele, które musi spełnić poszukiwana nieruchomość. Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania? W niniejszym artykule poruszymy to istotne zagadnienie.

Szukasz mieszkania?

Jaki metraż mieszkania wybrać? Jak dobrać wielkość mieszkania?

Jaki metraż mieszkania wybrać? Decyzja o zakupie mieszkania jest jedną z najpoważniejszych, jakie podejmujemy w życiu. Wiąże się z wyborem odpowiedniej przestrzeni do życia oraz dużym zobowiązaniem finansowym. Ważną kwestią w tym aspekcie jest określenie optymalnego dla nas metrażu mieszkania. Czy inwestować w dużą powierzchnię, czy może wybrać mniejszy, ale dobrze zorganizowany lokal? Na rynku deweloperskim znajdziemy bardzo zróżnicowane oferty. Dostępne są zarówno kompaktowe mikroapartamenty, jak i mieszkania cztero- czy pięciopokojowe, wielopoziomowe, o powierzchni małego domu. Jaki metraż mieszkania wybrać, aby mieszkać komfortowo?

Szukasz mieszkania?

Jakie są zalety kupna mieszkania od dewelopera? 

Zastanawiasz się, jakie są zalety kupna mieszkania od dewelopera, ponieważ chcesz zainwestować w nieruchomość? Nowy lokal ma dużą przewagę nad tym z rynku wtórnego, dlatego też znajduje wielu zwolenników i jest bardzo popularnym przedmiotem obrotu na rynku mieszkaniowym. Poznaj plusy zakupu oraz korzystania z lokalu z tzw. “pierwszej ręki”. 

Szukasz mieszkania?

Czym różni się apartament od mieszkania?

Kupno wymarzonych czterech kątów wiąże się z dużymi wyzwaniami: wyborem oferty, zdobyciem finansowania oraz przeprowadzką. Pierwszy etap to odpowiedź na pytanie: jakim rodzajem lokalu jestem zainteresowany? Niewiele osób wie, czym różni się apartament od mieszkania w świetle przepisów budowlanych i przede wszystkim obowiązujących standardów. Co za tym idzie, mało osób ma świadomość jakie można mieć względem danego typu lokalu oczekiwania. Postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i przybliżyć temat w niniejszym wpisie.

Szukasz mieszkania?

Jak kupić mieszkanie od dewelopera? 

Zastanawiasz się, jak kupić mieszkanie od dewelopera i czy jest to dobra inwestycja? Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda proces zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego. Zapraszamy do lektury! 

Co wpływa na cenę mieszkania?

Planujesz kupić własne M? Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, co wpływa na cenę mieszkania i dlaczego zdarza się, że ceny lokali różnią się tak drastycznie, nawet jeśli mają tę samą powierzchnię i znajdują się w identycznych lokalizacjach? Są pewne czynniki, które mają zaskakująco duży wpływ na cenę mieszkania. W tym artykule przedstawimy je oraz wyjaśnimy, w jaki sposób zmieniają wartość nieruchomości.

Zalety mieszkania na winogradach

Mieszkanie na Winogradach cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród rodowitych Poznaniaków, jak i osób przyjezdnych, które dopiero odkrywają liczne zalety tej dzielnicy. Dobra komunikacja, rozwinięta infrastruktura oraz dostęp do największych zielonych terenów Poznania sprawiają, że miejsce to jest atrakcyjne dla wszystkich: rodzin, osób starszych, aktywnych zawodowo oraz studentów korzystających z uroków życia w mieście.

Dom czy mieszkanie - co wybrać?

Co opłaca się bardziej – inwestycja w dom czy w mieszkanie? Pytanie to zadaje sobie coraz więcej osób, które w niedługim czasie planują nabyć nieruchomość. Własne nowe cztery kąty to w końcu większa niezależność, poczucie bezpieczeństwa oraz inwestycja w przyszłość. Poniżej przedstawiliśmy plusy i minusy każdego rozwiązania. 

Szukasz mieszkania?

Czy warto zamieszkać w Poznaniu?

Zastanawiasz się, czy warto mieszkać w Poznaniu? To miasto, które łączy ze sobą historię z dynamicznie rozwijającą się infrastrukturą oraz świetnie rozbudowanym systemem komunikacji miejskiej. Bogactwo kulturalne, naukowe i rozrywkowe, choćby w postaci licznych teatrów, galerii sztuki czy klubów muzycznych, jest również ogromnym atutem tego miejsca. Poznań to także miasto studenckie – każdego roku przyciąga rzesze młodych ludzi poszukujących własnej drogi zawodowej. Dlaczego jeszcze warto zamieszkać w tym miejscu?

Ile kosztuje mieszkanie w Poznaniu?

Poznań przyciąga nie tylko swoim historycznym pięknem, ale także atrakcyjnymi nieruchomościami. Ile kosztuje mieszkanie w Poznaniu? Ceny zmieniają się dynamicznie, dostosowując się do panujących na rynku trendów i uwarunkowań gospodarczych. Warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów wpływających na koszty zakupu nieruchomości w tym mieście. W tym artykule dowiesz się, ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Poznaniu i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu.