Mieszkania 4-pokojowe Poznań

Przestronne, zaprojektowane w wysokim standardzie, w sąsiedztwie zieleni - tak w kilku słowach można opisać oferowane przez nas mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu, które doceni niejedna wymagająca rodzina. Lokale powstają w kameralnej inwestycji Murawa 2 i zaprojektowane zostały w niskokondygnacyjnych, dwulokalowych budynkach, umiejscowionych w sąsiedztwie ulic: Winogrady, Gromadzkiej oraz Murawy. Lokalizacja ta jest niezwykle dogodna dla osób, które:

  • często przemieszczają się po mieście (z uwagi na pobliską sieć komunikacji miejskiej),
  • lubią aktywność na świeżym powietrzu (dzięki sąsiedztwu największego miejskiego parku Cytadela),
  • korzystają z atrakcji oferowanych przez centrum miasta - ponieważ jest zaledwie 3 kilometry stąd!

Mieszkania 4-pokojowe Poznań

Mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu - krok w stronę komfortowego życia

Inwestując w mieszkanie 4-pokojowe w Poznaniu na Winogradach wybierasz komfort życia na co dzień. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury oraz rozległych terenów rekreacyjnych. Nie brakuje tu malowniczych tras dla rowerzystów, rolkarzy, biegaczy, czy też spacerowiczów. Z oferowanych przez nas na sprzedaż mieszkań czteropokojowych blisko jest na Cytadelę, Wartostradą, czy też do centrum miasta - możliwości jest wiele!

Mieszkania 4-pokojowe w nowoczesnych budynkach

Niska zabudowa w nowoczesnym wydaniu, w towarzystwie wszechobecnej zieleni to znak rozpoznawczy całej inwestycji. Pracownia architektoniczna Insomia dopilnowała, aby nasze mieszkania 4 pokojowe oraz apartamenty w Poznaniu na Winogradach, kojarzyły się z prestiżem, dlatego też:

  • różnorodne elewacje budynków wykonane będą z drewna, blachy trapezowej, tynku oraz perforowanej blachy falistej. Na ścianach nie zabraknie pnącej zieleni. Osoby zwracające uwagę na estetykę miejsca, w którym pragną zamieszkać, będą zachwycone zastosowanymi rozwiązaniami,
  • biegnące między budynkami ścieżki będą wykonane z nawierzchni mineralnej oraz zostaną dobrze oświetlone,
  • w centralnej części inwestycji znajdzie się drewniana ławka terenowa z oryginalnie zaprojektowanym oświetleniem - to będzie zielone serce tego miejsca,
  • mieszkania od dewelopera w Poznaniu będą wyposażone w prywatne ogródki, przestronne tarasy lub balkony. Strefy te są starannie wydzielone, dlatego też swobodnie można się odprężyć w ciepły dzień i zachęcić dzieci do zabawy na świeżym powietrzu,
  • lokale będą miały zapewniony dostęp do miejsc parkingowych. Sprzedawane przez nas mieszkania przy Cytadeli w Poznaniu mają przypisane miejsce w prywatnym garażu, podziemnej hali lub na zewnętrznym terenie inwestycji.

Wszystkie dostępne w ofercie mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, mieszkania czteropokojowe i mieszkania 5-pokojowe w Poznaniu, w zależności od lokalu, mogą zajmować jeden lub dwa poziomy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!