Mieszkania z ogródkiem Poznań

Mieszkania z ogródkiem w Poznaniu to bardzo pożądane lokale. Wiele osób pragnie połączyć wygodę mieszkania w mieście z komfortem posiadania własnej zielonej przestrzeni do wypoczynku. Projektując inwestycję zadbaliśmy o to, by nie zabrakło w ofercie takich właśnie lokali. Miejski charakter zabudowy często idzie w sprzeczności z zachowaniem prywatności mieszkańców, zwłaszcza jeśli chodzi o przestrzenie dodatkowe, takie jak balkon, taras czy ogródek. Niska zabudowa inwestycji Murawa 2 tą prywatność gwarantuje. Ponadto wszystkie ogródki otoczone są wysokim, drewnianym oraz w części betonowym ogrodzeniem, które będzie dawało swobodę wypoczynku w swoim własnym zielonym azylu. Każde oferowane na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Poznaniu jest dobrze doświetlone oraz cechuje się przemyślanym układem pomieszczeń.

Potrzebujesz więcej informacji?

Mieszkania z ogródkiem Poznań

Mieszkania z ogródkiem Poznań - bądź jeszcze bliżej natury

Wszystkie dostępne w sprzedaży mieszkania z ogródkiem Poznań to lokale o bardzo przemyślanym układzie. Na tle innych propozycji z pewnością wyróżnia je:

  • przestronny taras ogrodowy wykonany z płyt betonowych,
  • elektrycznie sterowane markizy nad tarasem,
  • duże okno typu HS w salonie z bezprogowym wyjściem na taras,
  • dogodna lokalizacja w środku miasta - mieszkania od dewelopera w Poznaniu na parterze z ogródkiem (podobnie jak mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu, mieszkania 5-pokojowe w Poznaniu) znajdują się na Winogradach, na terenie położonym między ulicami: Gromadzka, Murawa i Winogrady, doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta. Nasze apartamenty na sprzedaż w Poznaniu ulokowane są zarówno blisko parku Cytadela (ok. 200 metrów), centrum miasta (ok. 3 km), jak i popularnej Wartostrady (ok. 1 km),
  • przypisane do lokalu miejsce postojowe (może się ono znajdować w podziemnej hali garażowej, w indywidualnym garażu, czy też na wydzielonym terenie inwestycji).
  • duże, drewniane okna, które wpuszczają do wnętrza sporo naturalnego światła.

Niskokondygnacyjne budynki, w których znajdują się oferowane mieszkania przy Cytadeli w Poznaniu z ogródkiem, odznaczają się także atrakcyjnym designem. Ich elewacja jest nowoczesna i różnorodna. Znajdziemy tu pokrycie blachą trapezową lub perforowaną oraz termo-drewno. Dużym urozmaiceniem jest także tynk z pnącą zielenią. Zaletą całego osiedla jest ciekawie zaprojektowany dziedziniec z dużą ilością zieleni. Parkowego charakteru nadają mu ścieżki z nawierzchni mineralnej oraz oryginalna drewniana ławka z oświetleniem na planie koła. Tak usytuowane mieszkania z ogródkiem w Poznaniu to spełnienie marzeń wielu osób.

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!

Potrzebujesz więcej informacji?