Domy dwulokalowe Poznań

Dom w Poznaniu na Winogradach to połączenie dwóch zalet - bliskiego sąsiedztwa z naturą oraz miejskich udogodnień. Zarówno największy z poznańskich parków, jak i niezbędne każdego dnia usługi są tu w odległości krótkiego spaceru. Wszystko zgodnie z koncepcją tzw. 15-minutowego miasta. Zachęcamy do zapoznania się z inwestycją Murawa 2, dzięki której udowadniamy, że wcale nie trzeba iść na kompromisy, aby znaleźć wymarzone cztery kąty. 

Potrzebujesz więcej informacji?

Domy dwulokalowe Poznań

Twój komfortowy Dom w mieście Poznań

Każdy oferowany przez nas dom na sprzedaż na Winogradach składa się jedynie z dwóch lokali. Dzięki temu przyszli mieszkańcy zyskają dużo prywatności. W zależności od usytuowania są to:

Kompleks 16 budynków został zaprojektowany w duchu nowoczesnych rozwiązań z uwzględnieniem przestrzeni na zieleń. Dziedziniec wypełniony zostanie sporą ilością różnorodnej roślinności, większość mieszkań znajdujących się na parterze posiadać będzie prywatne ogródki, na tarasach dachowych staną donice z zielenią, natomiast ścieżki wykonane zostaną z mineralnego podłoża. 

Każdy dom dwulokalowy w Poznaniu, wchodzący w skład inwestycji Murawa 2, zaprojektowany został w taki sposób, aby zagwarantować jak największe poczucie prywatności mieszkańcom. Zadbaliśmy o odpowiednie rozlokowanie budynków, ponadstandardowe, wysokie wygrodzenia ogródków i tarasów, dodatkowe, ozdobne przegrody okienne, czy też żaluzje fasadowe. Ponadto każdy dom przy Parku Cytadela ma zapewnione przynajmniej jedno miejsce postojowe: w podziemnej hali garażowej, na zewnętrznym terenie inwestycji lub w indywidualnym garażu. 

Dom dwurodzinny - liczy się wnętrze

Aby dom dwurodzinny w mieście takim jak Poznań spełniał swoje zadania, zadbaliśmy o niezbędne udogodnienia, a w tym:

  • duże, drewniane okna (w salonach wychodzących na ogród także typu HS), które wspaniale wypełniają wnętrza naturalnym światłem,
  • elektrycznie sterowane markizy nad tarasami i bezprogowe wyjścia. Posiadać je będą mieszkania z ogródkiem w Poznaniu, 
  • ogrzewanie podłogowe w części dziennej oraz łazienkach,
  • wygodną windę, zapewniającą dostęp do części mieszkań zlokalizowanych na piętrze,
  • estetyczne i nowoczesne wykończenie elewacji - mieszkania Poznań w inwestycji Murawa 2 bardzo dobrze prezentują się również z zewnątrz. Oryginalna oraz ciekawa elewacja wykonana została z blachy trapezowej, termo-drewna oraz blachy perforowanej. Architekci zdecydowali się także wykorzystać potencjał tynku, na którym z czasem będzie pięła się bujna zieleń,
  • mieszkania z tarasem w Poznaniu - dom Winogrady posiada wiele udogodnień. Jednym z nich są duże tarasy na dachu budynku, które można dowolnie zaaranżować. 

Każdy dom oferowany na sprzedaż w inwestycji Murawa 2 przy Cytadeli w mieście Poznań  zachęca do bliższego obcowania z naturą. Zaledwie 200 metrów od osiedla znajduje się największy z poznańskich parków. W nim mnóstwo atrakcji: place zabaw, restauracja, rosarium, rzeźby lokalnych artystów, a także wydarzenia sportowe i kulturalne szczególnie popularne w okresie letnim. Wystarczy przejść 1 km, aby znaleźć się na popularnej w mieście “Wartostradzie”. Apartamenty na sprzedaż w Poznaniu znajdują się także zaledwie 3 km od centrum miasta, do którego można dostać się tramwajem albo autobusem. 

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!

Potrzebujesz więcej informacji?