Mieszkania z tarasem Poznań

Spokojna okolica, sąsiedztwo natury, nowoczesne i kameralne osiedle - w tych kilku słowach można opisać mieszkania z tarasem od dewelopera w Poznaniu, które właśnie zostały oddane do sprzedaży w inwestycji Murawa 2. Tarasy o dużej powierzchni z pewnością zainteresują najbardziej wybrednych klientów. Sporą przestrzeń można dowolnie zaaranżować: wyposażyć w wygodne meble ogrodowe, leżaki, czy hamak, tworząc tym samym strefę relaksu. Na każdym tarasie zaplanowano donicę, w której posadzone zostanie drzewo. Wypoczynek będzie odbywał się więc w towarzystwie zieleni. Podłoga pokryta zostanie przyjemnym w użytkowaniu drewnem. Spędzając wolny czas na świeżym powietrzu nie trzeba będzie obawiać się wzroku sąsiadów!

Mieszkania z dużym tarasem w Poznaniu znajdują się na osiedlu o niskokondygnacyjnej zabudowie, co daje dużo swobody. Zaletą całej inwestycji jest także prestiżowa lokalizacja, gdyż Winogrady słyną z sąsiedztwa terenów rekreacyjnych (Parku Cytadela oraz Wartostrady), a jednocześnie znajdują się zaledwie 3 km od centrum miasta. To wszystko sprawia, że tak usytuowane apartamenty na sprzedaż w Poznaniu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Mieszkania z tarasem Poznań

Mieszkania z tarasem Poznań - poznaj ich zalety

Inwestując w mieszkania przy Cytadeli w Poznaniu z tarasem stawia się na lepszą, bardziej komfortową przyszłość. Lokale z tarasem mają od dwóch do czterech pokoi, dzięki czemu każdy może dopasować ofertę do swoich potrzeb. Są one przy tym dwupoziomowe, co jeszcze bardziej podnosi ich atrakcyjność.

Każde oferowane na sprzedaż mieszkanie z tarasem w Poznaniu, w inwestycji Murawa 2 (a w tym mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań), to także gwarancja wysokiej jakości architektury całego osiedla - zarówno jeżeli chodzi o prezencję budynków, jak i uporządkowaną przestrzeń między nimi. Nowi lokatorzy z pewnością docenią nowoczesne fasady, które powstaną z połączenia perforowanej i trapezowej blachy, termo-drewna, czy też tynku, który z czasem zazieleni się dzięki pnącym roślinom. To jednak nie wszystko! Mieszkania z tarasem na dachu Poznań zyskują na uroku dzięki pięknie oświetlonym, wykonanym z nawierzchni mineralnej ścieżkom między budynkami, a także wszechobecnej zieleń. Dzięki nim każdy dom w Poznaniu na Winogradach prezentuje się spektakularnie.

Jak na nowe mieszkania z tarasem na sprzedaż w Poznaniu przystało, wszystkie lokale mają przypisane miejsca parkingowe - mogą się one znajdować w prywatnych garażach, podziemnej hali garażowej lub też być wyznaczone na zewnętrznym terenie inwestycji.

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!