Mieszkania 3-pokojowe Poznań

Murawa 2 to kameralna inwestycja położona w atrakcyjnej części miasta. W jej skład wchodzi 16 oryginalnie zaprojektowanych, dwulokalowych domów, wśród których znajdują się między innymi oferowane przez nas mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu. W zależności od wybranego lokalu jego powierzchnia może wynieść od 53 m² do nawet 80 m². Tak szeroki wachlarz dostępnej przestrzeni pozwala dobrać tą odpowiednią pod względem własnych potrzeb.

Każde mieszkanie trzypokojowe w inwestycji Murawa 2 jest inne. Klienci mają do wyboru jego usytuowanie: parter lub piętro. Niektóre lokale zajmują nawet dwa poziomy. W części trzypokojowych mieszkań zaprojektowano także antresolę. To przestrzeń, którą można wykorzystać jako dodatkową sypialnię lub miejsce do przechowywania. Wszystkie mieszkania 3-pokojowe łączy oryginalny projekt, wysoki standard oraz powierzchnie do wypoczynku na zewnątrz w postaci przestronnego balkonu lub dachowego tarasu. Te wyjątkowe mieszkania od dewelopera w Poznaniu z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Mieszkania 3-pokojowe Poznań

Co wyróżnia mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu na Murawie 2?

Inwestycja Murawa 2, która oferuje m.in. 3-pokojowe mieszkania w Poznaniu, realizowana jest na Winogradach, na działce położonej pomiędzy ulicami: Gromadzka, Murawa oraz Winogrady. To lokalizacja wymarzona dla osób aktywnych, które wolny czas lubią spędzać na świeżym powietrzu, ale i nie tylko! Wybierając trzypokojowe mieszkanie w tym miejscu zamieszkasz blisko:

  • parku miejskiego Cytadela (ok. 200 metrów od domu),
  • znanej w całym Poznaniu malowniczej Wartostrady (ok. 1000 metrów od domu),
  • centrum miasta, gdzie kwitnie kultura (ok. 3 km od Starego Rynku).

Projektując oferowane na sprzedaż mieszkania 3-pokojowe na Winogradach w Poznaniu zadbaliśmy o to, by pomimo śródmiejskiego charakteru zabudowy zapewnić przyszłym mieszkańcom maksimum prywatności. Dlatego zdecydowaliśmy się na wysokie ogrodzenie wokół ogródków i tarasów oraz na dodatkowe przesłony okien - szczególnie w łazienkach, by nie zaglądać sobie wzajemnie do wnętrz.

Mieszkania 3 pokojowe Poznań - zachwycający i nowoczesny projekt

Wszystkie 32 mieszkania przy Cytadeli w inwestycji Murawa 2 to odpowiedź na potrzeby współczesnego mieszkańca dużego miasta. Zarówno lokale trzypokojowe, większe mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu, jak i przestronne mieszkania 5-pokojowe w Poznaniu, są zaprojektowane z myślą o jego komforcie. Właśnie dlatego:

  • posiadają duże, drewniane okna, dzięki którym w pokojach zawsze jest słonecznie, przyjemnie i ciepło,
  • mają zagwarantowany dostęp do prywatnego garażu lub miejsca postojowego (zewnętrznego lub w podziemnej hali garażowej), dzięki czemu parkowanie jest łatwe i bezpieczne,
  • posiadają dodatkowe miejsce do wypoczynku w postaci ogródków, dużych balkonów lub tarasów, na których latem można się zrelaksować z rodziną i przyjaciółmi.

Oferowane przez nas mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Poznaniu odznaczają się także unikalną architekturą i dbałością o środowisko. O nowoczesną fasadę zadbała pracownia Insomia, której bliska jest także idea poprawy bilansu ekologicznego miejsca, w którym realizowany będzie projekt. Murawa 2 charakteryzować się będzie wszechobecną zielenią w postaci prywatnych ogródków, donic zaplanowanych na tarasach dachowych, roślin pnących się po elewacjach oraz przede wszystkim bogato zagospodarowanego dziedzińca.

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!