Mieszkania 5-pokojowe Poznań

Mieszkania 5-pokojowe w Poznaniu w inwestycji Murawa 2 to idealna propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni do życia w mieście. Przestronne, słoneczne, zaprojektowane w duchu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych lokale spełnią wymagania najbardziej wybrednych klientów. Kameralna inwestycja powstaje na Winogradach, w prestiżowym sąsiedztwie Parku Cytadela. Zastosowane w wystawionych na sprzedaż mieszkaniach pięciopokojowych rozwiązania zagwarantują domownikom maksimum prywatności. Rozmieszczenie okien względem sąsiednich budynków, odpowiednio zaplanowane przesłony oraz wysokie wygrodzenia z pewnością przyczynią się do komfortowego wypoczynku w domowym zaciszu. Razem z innymi dostępnymi w ofercie lokalami (mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu) mieszkania 5-pokojowe są elementem tej ciekawej, nisko kondygnacyjnej zabudowy.

Potrzebujesz więcej informacji?

Mieszkania 5-pokojowe Poznań

Mieszkania 5-pokojowe Poznań - poznaj ich udogodnienia

Oferowane w sprzedaży mieszkania 5-pokojowe Poznań cieszą się dużym zainteresowaniem wśród tych, którzy szukają swojego prywatnego azylu w dużym mieście. Nowi lokatorzy z pewnością docenią:

  • prywatny ogródek z wysokim wygrodzeniem, które gwarantuje prywatność podczas wypoczynku,
  • duże okno typu HS w salonie z bezprogowym wyjściem na ogrodowy taras oraz elektrycznie sterowaną markizę,
  • wysoki na dwie kondygnacje salon, który tworzy piękną przestrzeń w części dziennej domu. Mieszkania od depelopera w Poznaniu z takim udogodnieniem to prawdziwa rzadkość!
  • wygodne miejsce postojowe - każde mieszkanie przy Cytadeli i apartament na sprzedaż w inwestycji Murawa 2 w Poznaniu mają przypisane miejsca postojowe. W zależności od lokalu mogą się one znajdować w prywatnym garażu, w podziemnej hali garażowej lub na wydzielonym terenie inwestycji,
  • oryginalny dziedziniec z dużą ilością zieleni, ciekawie zaprojektowaną drewnianą ławką i oświetleniem,
  • dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej,
  • tereny zielone, które pokochają sportowcy, miłośnicy pieszych wycieczek, a także dzieci. Znajdujący się zaledwie 200 metrów od mieszkań pięciopokojowych Park Cytadela będzie zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu!

Każde mieszkanie 5-pokojowe w Poznaniu w inwestycji Murawa 2 zostało indywidualnie zaprojektowane, dzięki czemu można wybrać lokal, który idealnie odpowiada naszym oczekiwaniom!

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!

Potrzebujesz więcej informacji?