Nowoczesne mieszkania Poznań

Nowoczesne mieszkania Poznań – w inwestycji  Murawa 2 to wyjątkowa oferta od Area Development. Niepowtarzalne, pełne uroku i prestiżu lokale w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic miasta, jaką są Winogrady, mogą być spełnieniem marzeń o własnym miejscu do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z tym niepowtarzalnym osiedlem!

Potrzebujesz więcej informacji?

Nowoczesne mieszkania Poznań

Nowoczesne mieszkania Poznań – Murawa 2, inwestycja, która inspiruje

Niewielu nowym projektom w mieście udaje się stworzyć tak kameralny charakter mimo oczywistej, śródmiejskiej zabudowy, jak tym nowoczesnym mieszkaniom w Poznaniu na Winogradach

Kompleks składa się z szesnastu nisko kondygnacyjnych budynków. W każdym z nich znajdują się zaledwie dwa mieszkania. Atrakcyjna lokalizacja oraz oryginalny, nowoczesny projekt sprawiają, że obok adresu Murawa 2 nie można przejść obojętnie. 

Znajdujące się tu nowoczesne mieszkania oddalone są o zaledwie 200 metrów od malowniczego Parku Cytadela. Od centrum Poznania dzielą inwestycję jedynie 3 km. Bogato rozwinięta infrastruktura Winograd oraz komunikacja miejska dostępna tuż obok kompleksu sprawiają, że żyje się tu wygodnie.

Naszą ideą jest tworzenie nie tylko miejsca do życia, ale przestrzeni, która stanie się prawdziwą inspiracją dla mieszkańców. Mieszkania mają przemyślany rozkład pomieszczeń oraz wysoki standard wykonania, które dają wyjątkowy komfort użytkowania. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów szukających domu w stolicy Wielkopolski.

Znajdziemy tu m.in.:

  • duże, drewniane okna,

  • ogrzewanie podłogowe w części dziennej oraz łazienkach,

  • wykończone tarasy z donicami wypełnionymi zielenią,

  • zagospodarowane zielenią ogródki,

  • żaluzje fasadowe sterowane elektrycznie,

  • nowoczesne markizy nad tarasami ogródków.

Nowoczesne mieszkania Winogrady – połączenie estetyki z funkcjonalnością

Jako doświadczony deweloper stawiamy na jakość stosowanych rozwiązań. Każda z naszych nieruchomości jest projektowana i realizowana z dbałością o najmniejszy szczegół. W inwestycji Murawa 2 nowoczesne budynki otoczone są starannie zaplanowaną zielenią z wytyczonymi ścieżkami, nadającymi jej parkowego charakteru. Na parterach znajdują się ogródki wydzielone przy pomocy wysokich paneli i murków.

Z myślą o osobach zmotoryzowanych do każdego mieszkania przynależy co najmniej jedno miejsce postojowe, znajdujące się w zależności od typu lokalu w podziemnej hali garażowej, na podjeździe albo w prywatnym garażu.  

Dbamy także o to, aby nasze nowoczesne mieszkania na osiedlu Winogrady w Poznaniu były odpowiedzią na aktualne trendy w architekturze i designie. Elewacje wykonane są z blachy, tynku z pnącą zielenią oraz termo-drewna, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Zastosowane rozwiązania z pewnością wyróżniają inwestycję Murawa 2 spośród innych ofert na rynku pierwotnym.

Inspirujące wnętrza, przestronne tarasy czy zielone ogródki, to tylko część tego, co oferujemy. A wszystko to w doskonałej lokalizacji!

Nowoczesne mieszkania Poznań Winogrady – dlaczego warto skorzystać z oferty Area Development?

Wybierając naszą propozycję, stawiasz na komfort, prywatność i niezależność, które oferuje posiadanie własnego mieszkania w nowoczesnej willi miejskiej. Dajemy Ci możliwość zamieszkania w prestiżowym miejscu, z dostępem do pełnej infrastruktury, w bliskiej odległości od centrum Poznania. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego też zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie transakcji. Gwarantujemy transparentność oraz bezpieczeństwo.  

Poznań to miasto pełne możliwości, w którym nie brakuje atrakcji. Znajduje się tu mnóstwo zabytków, liczne parki, restauracje i kluby, a także wiele miejsc do rekreacji i wypoczynku. Lokalizacja naszych nowoczesnych mieszkań z pewnością sprzyjać będzie swobodnemu dotarciu do każdego z nich.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych apartamentów. Więcej informacji o inwestycji można znaleźć w zakładkach: apartamenty na sprzedaż Poznań oraz mieszkania Poznań.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Z nami wymarzone nowoczesne mieszkanie w Poznaniu jest na wyciągnięcie ręki! Teraz to tylko kwestia wyboru.

Potrzebujesz więcej informacji?