Apartamenty na sprzedaż Poznań

Czym obecnie charakteryzują się luksusowe mieszkania? Jak aktualnie wygląda najwyższy standard nieruchomości deweloperskich? Łatwo można się o tym przekonać, patrząc na apartamenty na sprzedaż Poznań, dostępne w inwestycji Murawa 2. Są to lokale o różnej liczbie pokoi oraz metrażu - jest więc w czym wybierać. Łączy je jednak kilka wspólnych elementów: duże drewniane okna z dogodną ekspozycją (dostarczają sporo naturalnego światła, przez co mieszkania są bardzo jasne i przytulne), przemyślany układ pomieszczeń, a także kameralny klimat - niska, miejska zabudowa ukryta w bogato zaplanowanej roślinności, blisko największego z poznańskich parków - Cytadeli. Luksusowe apartamenty na Winogradach w Poznaniu na sprzedaż to także lokale z dodatkową zewnętrzną przestrzenią do wypoczynku - w zależności od ulokowania będą posiadać ogródek, balkon, a także przestronny taras.

Tak wyjątkowe mieszkania o wysokim standardzie przy Cytadeli w Poznaniu wyróżniać będzie nowoczesna architektura przejawiająca się już w samym kształcie budynków, ale przede wszystkim zewnętrzne wykończenie luksusowych apartamentów na sprzedaż. Na elewację składają się różne materiały, a w tym: termo-drewno, blacha trapezowa i perforowana, a także tynk z pnącą zielenią. W standardzie luksusowych apartamentów na sprzedaż jest m.in. ogrzewanie podłogowe, aluminiowe żaluzje zewnętrzne w wybranych oknach, markizy tarasowe sterowane elektrycznie oraz donice z posadzonym drzewem na tarasach dachowych. Ekskluzywne mieszkania od dewelopera w Poznaniu w inwestycji Murawa 2 to także niestandardowe rozwiązania w całym budynku. Godne uwagi są zewnętrzne klatki schodowe, prowadzące do części mieszkań zlokalizowanych na piętrze, czy też zewnętrzna winda.

Apartamenty na sprzedaż Poznań

Apartamenty na sprzedaż Poznań - czym się wyróżniają?

Luksusowe mieszkania w Poznaniu w inwestycji Murawa 2 bardzo szybko przekonują klientów o tym, czym aktualnie jest wysoki standard nieruchomości. Znajdują się one w oryginalnie zaprojektowanych budynkach, które współtworzą nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie. Mieszkania z ogródkiem w Poznaniu, znajdujące się na parterze, odgrodzone są od ogólnodostępnych ścieżek wysokim, drewnianym ogrodzeniem, które zapewnia im maksimum prywatności. Mieszkania z tarasem w Poznaniu zachęcają do letniego przebywania na świeżym powietrzu oraz relaksu. Wykończone są przyjemnym w użytkowaniu drewnem oraz wyposażone w donicę z posadzonym drzewem - potrzebują one zatem niewielkiej aranżacji, by stać się dodatkowym miejscem wypoczynku w ciepłe dni.

Ekskluzywne mieszkania w inwestycji Murawa 2 zapewniają wszelkie niezbędne udogodnienia mieszkańcom:

  • znajdują się one w bogato rozwiniętej dzielnicy Poznania, a przy tym blisko komunikacji miejskiej, dzięki której szybko można poruszać się po mieście,
  • mają one dostęp do wygodnych miejsc parkingowych, które przypisane są do każdego lokalu. Wydzielone miejsca znajdują się w prywatnych garażach, na terenie inwestycji, a także w podziemnej hali garażowej,
  • nowocześnie i estetycznie się prezentują. Od unikatowej architektury apartamentów na sprzedaż na Winogradach w Poznaniu wprost nie można oderwać oczu! Między budynkami na osiedlu poprowadzone zostały ścieżki o nawierzchni mineralnej, które wraz z zaplanowaną tu obficie zielenią stworzą niespotykany, parkowy klimat.. Uroku całości dodaje urokliwy dziedziniec z drewnianą ławką zaprojektowaną na bazie koła - miejsce to stanowić będzie centralny, reprezentacyjny punkt osiedla.

Każdy Dom w Poznaniu na Winogradach (a w tym mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu, mieszkania 5-pokojowe w Poznaniu) to gwarancja mieszkań w wysokim standardzie. Ekskluzywne apartamenty na Winogradach cieszą się dużą popularnością wśród wymagających, poszukujących atrakcyjnego architektonicznie miejsca do zamieszkania klientów.

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!

Zobacz również - Nowoczesne mieszkania Poznań