Mieszkania w Poznaniu

Mieszkania w Poznaniu w inwestycji Murawa 2 to wyjątkowa propozycja. Niewielu nowym projektom w mieście udaje się stworzyć tak kameralny charakter mimo oczywistej, śródmiejskiej zabudowy. Kompleks składa się z szesnastu nisko kondygnacyjnych budynków. W każdym z nich znajdują się tylko dwa mieszkania. Atrakcyjna lokalizacja oraz oryginalny, nowoczesny projekt sprawiają, że obok adresu Murawa 2 nie można przejść obojętnie. Znajdujące się tu nowe mieszkania w Poznaniu są zaledwie 200 metrów od malowniczego Parku Cytadela. Od centrum dzielą inwestycję 3 km. Bogato rozwinięta infrastruktura Winograd oraz komunikacja miejska dostępna tuż obok osiedla sprawiają, że żyje się tu wygodnie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Mieszkania w Poznaniu

Mieszkania w Poznaniu - oryginalny projekt i udogodnienia

Nowe mieszkania w Poznaniu odpowiadają oczekiwaniom współczesnych, nawet najbardziej wybrednych klientów. Dlaczego?

  • Nowoczesny, atrakcyjny projekt to wizytówka dla mieszkańców -   budynkom nadano ciekawe, odważne kształty. Trzy z nich zostały wprost ukształtowane istniejącymi na działce koronami drzew. Różnorodne elewacje sprawiają, że każdy budynek jest inny. Efekt zróżnicowanej faktury udało się osiągnąć dzięki różnym materiałom. Architekci, projektując nowe mieszkania na sprzedaż w domach inwestycji Murawa 2, wykorzystali termo-drewno, blachę (perforowaną oraz trapezową) oraz tynk, po którym będzie pięła się zieleń. 
  • Apartamenty na sprzedaż w Poznaniu są przestronne oraz bardzo słoneczne. W ofercie znajdziemy zróżnicowane powierzchnie oraz układy - jedno-, a także dwupoziomowe. W części lokali zaprojektowano antresole, dzięki którym salony zyskały piękne, wysokie sufity. Duże, drewniane okna wprowadzają do wnętrz naturalne światło, a także prezentują piękną zieleń dziedzińca czy też przydomowych ogródków.
  • Każde nowe mieszkanie ma zagwarantowane przynajmniej jedno miejsce postojowe. W zależności od umiejscowienia lokalu może ono znajdować się w prywatnym garażu, na podjeździe lub w podziemnej hali garażowej

Nowe mieszkania w Poznaniu w inwestycji Murawa 2 zachwycają również pięknie uporządkowaną zielenią. Piękny, zielony dziedziniec z oryginalnym oświetleniem oraz drewnianą ławką zaprojektowany został na planie koła, dzięki czemu stanowi prawdziwą ozdobę i charakterystyczny punkt tej inwestycji. Prywatne ogródki wydzielone zostaną  wysokim, wypełnionym panelami płotem, który zapewni mieszkańcom prywatność wypoczynku. Każde oferowane przez nas nowe mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu jest dopracowane w najmniejszym detalu. Stosujemy rozwiązania wpływające na estetykę budynków oraz wygodę użytkowania lokalu.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu mają różne układy oraz metraże, by każdy mógł dopasować ofertę do własnych potrzeb. Znajdziemy wśród nich:

Potrzebujesz więcej informacji?