Mieszkania na sprzedaż Poznań Winogrady

Interesują Cię komfortowe mieszkania oferowane na sprzedaż w wygodnej do życia lokalizacji? Poznań Winogrady to prestiżowa dzielnica, która Cię zachwyci. Dzięki nowej inwestycji Murawa 2 realizowanej przez nas w tej części miasta docenisz wysoką jakość życia. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup mieszkania na poznańskich Winogradach.

Potrzebujesz więcej informacji?

Mieszkania na sprzedaż Poznań Winogrady

Dlaczego warto wybrać na nowe miejsce do mieszkania Winogrady?

Nowe mieszkania na sprzedaż na Winogradach to przede wszystkim bliskość natury i oryginalna architektura. Nowoczesny projekt Murawa 2 zachwyca brakiem monotonii, doskonale komponując się z zielonym krajobrazem otoczenia. Lokalizacja nie jest przypadkowa – Winogrady to poznańska dzielnica, która łączy zalety zacisznej okolicy z bliskością miasta. Jest doskonale skomunikowana z centrum Poznania – tuż przy inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy. Jednocześnie gwarantuje wysoki komfort życia w bliskości największego poznańskiego  parku – Cytadeli, czy też najdłuższej z miejskich, zielonych tras rowerowych – “Wartostrady”. Takie miejsce zamieszkania daje wiele możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury.

Winogrady słyną także z rozbudowanej infrastruktury, która przydaje się do wygodnego życia na co dzień. Znajdziemy tu m.in. wiele lokalnych sklepów, piekarnie, restauracje, a także przedszkola czy szkoły. Wszystko w zasięgu krótkiego spaceru zgodnie z trendem “15-minutowego miasta”.

Nowe mieszkania przy ul. Murawa 2 w mieście Poznań, dzielnica Winogrady, zostały zaprojektowane z dbałością o środowisko naturalne. Zieleń będzie wszechobecna i wypełni  każdą wolną przestrzeń w inwestycji, wzbogacając również elewację oraz tarasy. Kameralne osiedle na Winogradach przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie luksus z dala od zgiełku ścisłego centrum miasta. Budynki zostały rozmieszczone w taki sposób, aby mieszkańcy mieli zapewnioną maksymalną prywatność. Z myślą o ich intymności zaplanowano tu wiele ciekawych rozwiązań jak dodatkowe ozdobne przesłony okien, wysokie wygrodzenia czy rolety fasadowe. Na wysoki standard życia wpływają również przestronne pomieszczenia, wysokie kondygnacje, ogrzewanie podłogowe, czy duże drewniane okna, z których można podziwiać otaczającą zieleń. 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Winogrady

Mieszkania na Winogradach w inwestycji Murawa 2 gwarantują połączenie wszystkiego, co najlepsze – doskonała lokalizacja, piękna okolica, oryginalny projekt i przemyślana przestrzeń zaprojektowana z myślą o jak największym komforcie życia. Zainteresowała Cię ta oferta? Zobacz wszystkie mieszkania Poznań oraz apartamenty na sprzedaż Poznań:

Sprawdź również: dom Poznań Winogrady.

Zobacz dostępne mieszkania przy cytadeli!

Potrzebujesz więcej informacji?